Odbojkarska zveza Slovenije

DRŽAVNO PRVENSTVO ODPOVEDANO

Državno prvenstvo v odbojki na snegu, ki bi moralo v nedeljo, 15. marca, potekati na Krvavcu, je zaradi epidemije novega koronavirusa odpovedano.

Preberi več
Aleš Oblak

ODBOJKARSKA PRVENSTVA PREKINJENA ALI KONČANA

Predsedstvo OZS in tekmovalno-registracijska komisija OZS sta odločila, da je prvenstvo v 1. Sportklub odbojkarski ligi zaključeno, ostala tekmovanja so do nadaljnjega prekinjena.

Preberi več
Aleš Oblak

ACH VOLLEY LJUBLJANA - KRKA 3:0

Oranžni zmaji so v Stožicah, ki so bile zaprte za javnost, v 9. krogu modre skupine 1. DOL za moške gostili novomeško Krko. Domačini so zmagali s 3:0 (19, 16, 21).

Preberi več
Martina Povšič

SALONIT ANHOVO - MERKUR MARIBOR 3:2

V 9. krogu 1. DOL za moške v modri skupini sta se srečali ekipi Salonit Anhovo in Merkur Maribor. Z rezultatom 3:2 (14, -27, 19, -20, 12) so bili boljši odbojkarji ekipe Salonit Anhovo.

Preberi več
Aleš Oblak

NA KRVAVCU ZA DRŽAVNI NASLOV

Odbojkarji in odbojkarice se bodo to nedeljo na Krvavcu borili za naslov državnih prvakov v odbojki na snegu. Na prvenstvu, ki bo potekalo ob krvavški Plaži, se bo v boj za lovoriko podalo 21 ekip. Državni prvaki si bodo priborili nastop na aprilskem evropskem prvenstvu.

Preberi več
OK Formis

NADALJUJE SE PRVENSTVO V MALI ODBOJKI

Preteklo soboto so mladi odbojkarji v mali odbojki v vseh skupinah odigrali nove tekme, v 'A' ligi so opravili s četrtim krogom.

Preberi več
ŽOK Braslovče

KADETI ODIGRALI ČETRTI KROG

V nedeljo so kadeti in kadetinje v 1. ligah odigrali popoln 4. krog državnega prvenstva, prav tako je bil 4. krog odigran v skoraj vseh skupinah nižjih lig.

Preberi več
OK Nova KBM Branik

V SOBOTO JE POTEKAL DRUGI DOGODEK KIDS VOLLEY

V Mariboru je v soboto, 7. marca, potekal drugi uradni dogodek Kids Volley Slovenija, na katerem je svoje odbojkarske veščine razkazovalo 110 otrok. Dogodek je gostil štajerski odbojkarski klub Nova KBM Branik ob podpori Odbojkarske zveze Slovenije.

Preberi več
Klemen Brumec

CALCIT VOLLEY – PANVITA POMGRAD 3:0

Odbojkarji Calcit Volleyja so v 9. krogu modre skupine 1. DOL za moške v dvorani OŠ Stranje premagali Panvito Pomgrad s 3:0 (26, 23, 19) in si v njej že zagotovili drugo mesto, saj so Mariborčani v Kanalu izgubili z 2:3.

Preberi več
Aleš Oblak

SLOVENCI ŠE NAPREJ V DOBRI FORMI

Medtem ko epidemija korona virusa za zdaj še nima večjega vpliva na odbojkarska prvenstva po Evropi, v katerih še naprej uspešno igrajo slovenski reprezentanti in reprezentantke, je italijansko prvenstvo, v katerem spremljamo pet slovenskih odbojkarjev, močno okrnjeno.