Odbojkarska zveza Slovenije

Aleš Oblak

V SREDO BI LAHKO DOBILI VSI ČETRTFINALISTE

Potem ko so dobili prvo tekmo osmine finala, lahko Formis, Luka Koper, Šoštanj Topolšica in Črnuče že v sredo potrdijo uvrstitev v četrtfinale in mesto v Sportklub prvi odbojkarski ligi za sezono 2021/22. Ankaran, ŽOK Ljutomer, Krka in Hoče imajo seveda drugačne načrte.

Preberi več
Union Waldviertel

ACH VOLLEY ŠE ENAJSTIČ PRVAK MEVZA

Končalo se je še zadnje dejanje letošnje MEVZA lige. V finalu sta moči četrtič v tej sezoni merili ekipi ACH Volleyja Ljubljana in OK Merkur Maribor. V vrhuncu srednjeevropskega tekmovanja so bili s 3:1 boljši slovenski prvaki. Tretje mesto je pripadlo Kamničanom.

Preberi več
Matic Eržen

DO ZMAG LE VINČIĆ, PAJENK IN NAJDIČEVA

Slovenskim reprezentantom v tujih prvenstvih ne gre vse po načrtih, saj zadnje tekme v veliki meri krojijo poškodbe in novi koronavirus, za nekatere pa je prvenstvo tudi že zaključeno.

Preberi več
OK Formis/Aleš Oblak

FORMIS, KOPER, ŠOŠTANJ IN ČRNUČE DO PREDNOSTI

Na prvih tekmah osmine finala Sportklub prve odbojkarske lige so ekipe 1B. lige pokazale svojo moč. V nizu na dve zmagi so do prednosti prišli kar trije izzivalci – Formis, Šoštanj Topolšica in Črnuče. Edini prvoligaš, ki je na prvem dvoboju zmagal, je Luka Koper.

Preberi več
CEV/OZS

SLOVENCI ZNOVA PETI, NAŠA DEKLETA DO 9. MESTA

Slovenski odbojkarji Danijel Pokeršnik, Tadej Boženk in Jernej Vrhunc so tudi na drugem turnirju evropske serije v odbojki na snegu v Wagrainu osvojili 5. mesto. Katarina Fabjan, Nika Benedik Bevc in Nika Horvat so svoj prvi mednarodni nastop zaključile na 9. mestu.

Preberi več
Aleš Oblak

KAMNIČANI ŠE TRETJIČ DO TRETJEGA MESTA

Odbojkarji Calcit Volleyja so v tekmi za tretje mesto na zaključnem turnirju srednjeevropske lige v Zwettlu premagali domačo ekipo Union Raiffeisen Waldviertel s 3:1 (23, 21, 17,19).

Preberi več
Aleš Oblak

V TIE-BREAKU TOKRAT BOLJŠI MARIBORČANI

Odbojkarji Calcit Volleyja so v polfinalni tekmi zaključnega turnirja srednjeevropske lige v Zwettlu izgubili proti Merkur Mariboru z 2:3 (-22, -26, 15, 22, -13). V nedeljo se bodo ob 17. uri pomerili s poraženo ekipo drugega polfinalnega obračuna.

Preberi več
Aleš Oblak

V SOBOTO SE Z OSMINO FINALA ZAČENJA KONČNICA

V soboto se začenja osmina finala državnega prvenstva za sezono 2020/21. Ekipe igrajo na dve zmagi, zmagovalci pa si bodo poleg uvrstitve v četrtfinale zagotovili tudi nastop v Sportklub prvi odbojkarski ligi za prihodnjo sezono.

Preberi več
CEV

V WAGRAINU TOKRAT TUDI SLOVENSKA DEKLETA

Wagrain ta vikend gosti še drugi letošnji turnir evropske serije v odbojki na snegu, na katerem bo nastopilo 39 ekip iz 14 držav, tudi dve slovenski. V Avstriji bomo tokrat spremljali tudi Katarino Fabjan, Niko Horvat in Niko Benedik Bevc, cilj moške ekipe ostaja vsaj polfinale.

Preberi več
Aleš Oblak

TRIJE SLOVENSKI KLUBI V BOJU ZA NASLOV MEVZA

Ta vikend bo Zwettel gostil F4 lige MEVZA, na katerem se bodo za naslov srednjeevropskih prvakov pomerila štiri moštva, kar tri slovenska. Ob Union Raiffeisen Waldviertlu se v boj za prvo letošnjo lovoriko podajajo ACH Volley Ljubljana, Calcit Volley in Merkur Maribor.