Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

3. DOL MOŠKI VZHOD

Untitled Document

Rezultati

16. krog - sobota 07.03.2020
Fužinar II Sij Metal
Slovenska Bistrica
0:3
(21:25,18:25,15:25)
Panvita Pomgrad II
SiPlayer Fram
3:1
(25:17,25:21,20:25,25:18)
Korvolley Mislinja 2
TAB Mežica
0:3
(18:25,19:25,24:26)

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Panvita Pomgrad II471604859,60012869221,395
2SiPlayer Fram279733281,179132712791,038
3Slovenska Bistrica279730261,154126112251,029
4TAB Mežica217925300,833117312770,919
5Fužinar II Sij Metal1751124370,649129013310,969
6Korvolley Mislinja 2521411450,244104613490,775

Naslednji krog :

17. krog - sobota 14.03.2020
tekmovanje trenutno prekinjeno, nadaljne informacije po 25.03.