Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

POKAL - MOŠKI

   
TABELA
POKAL SLOVENIJE
MOŠKI
Merkur Maribor II : Ljutomer 3:0 (25:16, 25:21, 25:12) OK
FužinarSijMetalRavne : Črna 3:0 (25:10, 25:16, 25:13) OK
ŠD Papagaji Vransko : ŠD Braslovče 3:1 (26:24, 23:25, 25:16, 25:21) OK
DR-MR : OKMislinjaKorvolley 3:1 (25:23, 20:25, 25:22, 25:20) OK
Slovenska Bistrica : Panvita Pomgrad II 3:2 (25:20, 25:19, 19:25, 15:25, 15:09) OK
Calcit Volley II : Adergas Anza 3:0 b.b. OK
Mokronog : Kostanjevica 0:3 (17:25, 14:25, 11:25) OK
Pr Kopač Brezovica : Črnuče II 0:3 (21:25, 22:25, 19:25) OK
Lubnik : Špan Brezovica 0:3 (25:27, 21:25, 20:25) OK
Vet4Pet Triglav : Salonit Anhovo II 3:0 (25:16, 25:16, 25:13) OK
National Žirovnica : Adergas Remind 3:0 b.b. OK
MOK Kočevje : KEKOOprema Žužemberk 0:3 (19:25, 19.25, 19:25) OK
Untitled Document
FužinarSijMetalRavne : Merkur Maribor II 3:0 (25:17, 25:09, 25:20) OK
Črnuče : ŠD Papagaji Vransko 3:0 (25:20, 25:17, 25:17) OK
Slovenska Bistrica : DR-MR 3:1 (22:25, 25:21, 25:00, 25:00) OK
Šoštanj Topolšica : Calcit Volley II 3:0 (25:11, 25:15, 25:23) OK
Kostanjevica : Črnuče II 2:3 (24:26, 23:25, 31:29, 25:18, 10:15) OK
SIP Šempeter : Špan Brezovica 3:0 (28:26, 25:14, 25:21) OK
Vet4Pet Triglav : National Žirovnica 1:3 (19:25, 25:23, 17:25, 17:25) OK
Radenci : KEKOOprema Žužemberk 3:1 (21:25, 25:22, 25:14, 25:19) OK
Untitled Document
FužinarSijMetalRavne : ACH Volley Ljubljana 1:3 (19:25, 26:24, 17:25, 15:25) OK
Črnuče : Salonit Anhovo 0:3 (12:25, 17:25, 23:25) OK
Slovenska Bistrica : Panvita Pomgrad 0:3 b.b. OK
Šoštanj Topolšica : Calcit Volley 0:3 (19:25, 19:25, 21:25) OK
Merkur Maribor : Črnuče II 3:0 (25:11, 25:12, 25:12) OK
Hoče : SIP Šempeter 0:3 b.b. OK
Krka : National Žirovnica 3:0 b.b. OK
Radenci : HišaNaKolesihTriglav 1:3 (11:25, 13:25, 25:22, 19:25) OK
Untitled Document

Tekme 1/4 finala se odigrajo po dogovoru ekip, vendar najkasneje 15.04.2021

SIP Šempeter : ACH Volley Ljubljana    
Salonit Anhovo : Panvita Pomgrad    
Merkur Maribor : Calcit Volley    
HišaNaKolesihTiglav : Krka    
Untitled Document
 polfinale "A"      
 sobota 17.04.2021 Dvorana Maksa Pečarja Ljubljana - Črnuče  
       
         
       
 polfinale "B"      
 sobota 17.04.2021 Dvorana Maksa Pečarja Ljubljana - Črnuče  
       
         
       
 FINALE      
 nedelja 18.04.2021 Dvorana Maksa Pečarja Ljubljana - Črnuče  
       
         
       
Untitled Document