Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

2. DOL ŽENSKE VZHOD

Untitled Document

Rezultati

18. krog - sobota 07.03.2020
6214SIP Šempeter IINova KBM Branik II 3:215:25,25:19,18:25,25:15,15:12
6215SVolleyTurbina3:225:20,21:25,16:25,26:24,15:10
6216BraslovčeKLS Ljubno3:025:8,25:17,25:4
6217Korvolley MislinjaBenedikt3:025:18,25:19,25:21
6218ČrnaPrevalje0:310:25,16:25,9:25

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Braslovče451514785,87513078621,516
2Nova KBM Branik II 3512540221,818139612611,107
3ŽOK Sobota3511540211,905136812141,127
4Benedikt279733291,138134512961,038
5SIP Šempeter II249833340,971143114231,006
6Korvolley Mislinja248930310,968132213061,012
7Prevalje2271031370,838142714680,972
8Turbina2271030390,769143514640,980
9SVolley1861024350,686118213290,889
10KLS Ljubno1341219410,463115513590,850
11Črna831414440,318100513910,723

Naslednji krog :

19. krog - sobota 14.03.2020
tekmovanje trenutno prekinjeno, nadaljne informacije po 25.03.