Odbojkarska zveza Slovenije
Untitled Document

2. DOL ŽENSKE ZAHOD

Untitled Document

Rezultati :

18. krog - sobota 07.03.2020
5561Neptun KanalAquawatt Žirovnica0:319:25,22:25,17:25
5562ATK Grosuplje IITriglav Kranj1:319:25,21:25,25:21,23:25
5563Vital LjubljanaPiran3:025:17,25:18,25:18
5564OD Krim IIŠentvid-Vital0:323:25,20:25,23:25
5565TPV Volley NMLogatec0:320:25,7:25,16:25
5566Gimnazija ŠiškaLubnik Škofja Loka2:325:8,21:25,25:18,16:25,8:15

Lestvica :

TekmeSetiTočke v setih
mestoekipatočkezm.izg.zm.izg.količnikzm.izg.količnik
1Logatec5017153124,417156512001,304
2Šentvid-Vital4715350153,333154112071,277
3Aquawatt Žirovnica3812643231,870147114171,038
4Gimnazija Šiška3110836291,241140713441,047
5Lubnik Škofja Loka2710836351,029149415720,950
6TPV Volley NM2681031330,939134813720,983
7Vital Ljubljana2481030360,833141114180,995
8Triglav Kranj2261231410,756152015920,955
9Piran1871126420,619142415350,928
10Neptun Kanal1871126420,619137415200,904
11ATK Grosuplje II1751327410,659143515180,945
12OD Krim II631511510,216115714520,797

Naslednji krog :

19. krog - sobota 14.03.2020
tekmovanje trenutno prekinjeno, nadaljne informacije po 25.03.