Odbojkarska zveza Slovenije

ŽOK Šentvid

NA PRVENSTVU DO 16 LET V LJUBLJANI 27 EKIP

ŠRC Šentvid v Ljubljani je minuli vikend gostil turnir državnega prvenstva v odbojki na mivki do 16 let, na katerem je nastopilo 27 dvojic. Zmage so se veselili Živa Donko in Taja Ferlež ter Rok Drobnič in Žan Muhovic.

Preberi več
Cone.center

V KATEGORIJI DO 18 LET ZAKLJUČEN DRUGI TURNIR

Na Letnem kopališču Murska Sobota je v soboto, 10. in v nedeljo, 11. julija, potekalo državno prvenstvo v odbojki na mivki do 18 let. Nastopilo je 22 dvojic, zmagali so Mohor Travnik in Vid Ranc ter Živa Javornik in Ula Gorjup.

Preberi več
CEV

V TIRANI SLOVENCI SLAVILI ŠE TRETJIČ

Slovenska reprezentanca do 17 let si je na tretji tekmi evropskega prvenstva v Tirani priigrala še tretjo zmago. Po Albaniji in Turčiji je s 3:1 (27, 20, -14, 23) padla še Belgija. Jutri bo na prvenstvu prost dan, v sredo se bodo naši odbojkarji pomerili z Rusi.

Preberi več
CEV

ROK BRAČKO IN ROK MOŽIČ EVROPSKA PRVAKA

Slovenska odbojkarja na mivki Rok Možič in Rok Bračko sta v Izmirju osvojila naslov evropskih prvakov do 20 let. V velikem finalu sta premagala Norvežana Markusa Mola in Joa Sundeja. Asja Šen in Ira Kadunc sta prvenstvo zaključili na 9. mestu.

Preberi več
CEV

SLOVENCI V TIRANI PREMAGALI TUDI TURKE

Slovenska moška reprezentanca do 17 let je na drugi tekmi evropskega prvenstva v Tirani zabeležila drugo zmago. Potem, ko so naši fantje včeraj s 3:0 slavili nad Albanijo, so bili danes s 3:0 (22, 26, 22) uspešnejši še od Turčije. Jutri je na vrsti obračun z Belgijo.

Preberi več
CEV

MOŽIČ IN BRAČKO SE PODAJATA V BOJ ZA ODLIČJA

Slovenska odbojkarja na mivki Rok Možič in Rok Bračko se bosta na evropskem prvenstvu do 20 let v Izmirju borila za odličja. Asja Šen in Ira Kadunc sta prvenstvo zaključili na 9. mestu.

Preberi več
CEV

PRVA ZMAGA SLOVENCEV V TIRANI

Slovenski odbojkarji so evropsko prvenstvo do 17 let začeli z zmago. S 3:0 (6, 11, 11) so odpravili svoje vrstnike iz Albanije. Jutri jih ob 17.30 čaka srečanje proti Turčiji.

Preberi več
FIVB

KOTNIKOVA IN LOVŠINOVA V SOFIJI DO 5. MESTA

Slovenski odbojkarica na mivki Tjaša Kotnik in Tajda Lovšin sta na turnirju svetovne serije v odbojki na mivki v Sofiji osvojili visoko peto mesto. Danijel Pokeršnik in Črtomir Bošnjak sta bila trinajsta.

Preberi več
CEV

EVROPSKO PRVENSTVO DO 17 LET

Slovenska reprezentanca do 17 let se na #EuroVolleyU17M v Tirani podaja v boj za zlato odličje in naslov evropskih prvakov. Tekmeci naših odličnih odbojkarjev bodo Rusi. Prenosi: https://bit.ly/3rptMR5

Preberi več
OSSRB

SLOVENCI ZA UVOD V EP PROTI ALBANIJI

Slovenska moška odbojkarska reprezentanca do 17 let bo med 10. in 18. julijem igrala na evropskem prvenstvu v Tirani. V skupini A EuroVolleyU17M se bodo med seboj merile Albanija, Belgija, Latvija, Rusija, Turčija in Slovenija.